4 důvody proč se učit s námi

1. Garance vrácení peněz 1 rok
2. Žádné učení nazpaměť
3. Výuka probíhá přes Internet
4. Máme 11 let zkušeností se vzděláváním
Chytrou angličtinou se naučíte nejefektivněji

Reference

M.A. Gabrielle Smith-Dluha, Instruktorka anglického jazyka

Jako učitelka angličtiny, tedy cizího jazyka v České republice, jsem byla nadšena možností podílet se na projektu Cool English, protože věřím, že pomůže studentům angličtiny z celého světa, kteří potřebují zlepšit svoje schopnosti rozumět a mluvit, ale nejsou schopni setkávat se s rodilými mluvčími nebo jet do UK či USA, aby si procvičili angličtinu v reálném prostředí. Je to skvělé pro studenty, pro podnikatele, ale třeba i pro maminky na mateřské, které si chtějí zlepšit svou angličtinu...


Radek Beran, Olomouc

Opravdu děkuji za vaši angličtinu! Když jsem si ji kupoval, měl jsem obavu, zda tato metoda bude opravdu fungovat, protože „opravdu fungujících“ metod jsem již zažil a vyzkoušel velkou spoustu. Ve svém časovém zaneprázdnění ani nemám čas chodit do jazykového kurzu. Proto jsem hledal vhodné řešení dostupné na internetu. Navíc cena 100 korun za měsíc je velmi příjemná. Na vaší angličtině si nejvíce cením, že jsem přišel do kontaktu s anglickou i americkou výslovností od rodilého mluvčího. Nebylo to na začátku jednoduché, ale za 8 měsíců učení mohu zodpovědně říct, že umím vyslovit velké množství slovíček a že plně rozumím rodilému mluvčímu. Takovýto posun jsem nikdy v žádném kurzu nezažil. Ještě jednou děkuji!


Jan Sýkora, Karlovy Vary

Jsem majitelem snad deseti knih o angličtině. Byl jsem na třech půlročních kurzech, ale žádná z uvedených metod mě nebavila. Knihy mě totiž nenaučí mluvit a je tam spousta gramatiky – a jak autoři Úžasné angličtiny říkají, tu opravdu ke komunikaci nepotřebuji. Naopak – já jsem začal rozumět hlasu rodilých mluvčích. Oceňuji to, že jsou nahrávky nahrané různými Angličany. Je škoda, že touto metodou neučí v prezenčních kurzech. 

 
Jiří Zhradil, Plzeň

Již nějakou dobu podnikám, a proto angličtinu potřebuji ke komunikaci se zahraničními partnery. Chodil jsem čtyři roky do různých kurzů, a stále jsem se řadil mezi věčné začátečníky. Důvod je prostý – s rodilým mluvčím jsem měl vždy problém komunikovat. Teprve s Obchodní angličtinou jsem si uvědomil, jak je přínosné poslouchat rodilého mluvčího. Již jsem prošel kurz dvakrát, a vím, že ještě dvakrát nebo třikrát jej projdu. Mám radost, že už umím poznat rodilého mluvčího. Tuto angličtinu mohu jen doporučit.

 
Jarmila Dvořáková, Havířov

V našem kraji je velká nezaměstnanost a já hledala nové místo. Všude se mě ptali na angličtinu, ale já si prostě nebyla nikdy jistá. Navštěvovat půl roku nějaký kurz pro mě nepřicházelo v úvahu. Potřebovala jsem se rychle naučit mluvit. V Obchodní angličtině na mě mluví několik rodilých mluvčích. To je super! I když jsem něco z angličtiny znala, první poslech byl fakt hrozný. Jenže pak jsem se díky zvýraznění textu rychle začala orientovat a musím říct, že dnes mám tuto angličtinu celou prostudovanou 8x! A v hlavě se mi samy vybavují věty, které bych v dané situaci řekla. Opravdu neznám rychlejší metodu na učení. Oproti jiným výukám je cena fakt zanedbatelná. Přeji hodně zdaru.

 
Dalibor Kubala, Frankfurt nad Mohanem

Žiji již nějakou dobu v Německu, a přesto, že znám na velmi dobré úrovni německý jazyk, tak moje angličtina zaostávala. Zakoupil jsem si obchodní angličtinu, kterou mohu studovat jak ve Frankfurtu nad Mohanem, tak i v rodné Ostravě, či na cestě mezi těmito městy. Němčinu jsem zvládl v německém prostředí – angličtinu zvládám právě díky Úžasné angličtině. Je to velmi dobrý nápad, připravit takový systém. Studovat mohu opravdu kdekoliv a kdykoliv.

 
Alena Zelenková, Praha 6

Asi dva roky mi zaměstnavatel platil kurz angličtiny. Byla jsem velmi ráda, že mě takto podporoval, jenže jsem 2x týdně jezdila přes celou Prahu, což jak každý ví, stojí spoustu času. Každý týden jsem tak ztratila 4 hodiny. Tak jsem hledala něco, co by bylo blíž mému bydlišti. Moje kamarádka mě upozornila na Obchodní Angličtinu, která se studuje na počítači. Ukázala mi to u mě doma a já byla překvapená, jak je to jednoduché. Tedy doslovné překlady mě nejprve hodně vystrašily, ale já si je mohla schovat! A hned, jak jsem nevěděla, co slovíčko znamená, jsem si je zase zapnula! Je to pohodlné. Prostě nemusím nic hledat ve slovníku. Rychlejší metodu jsem zatím neviděla. Navíc, mohu studovat i v práci. Velmi se mi osvědčilo si dát 10 minut ráno na začátku práce, pak 10 minut v poledne a 10 minut večer. Přiznám se, že mě to opravdu baví. Díky!

 

Napište nám váš příběh...